Žiedo namai

Pramogos

DVIRAČIAI, TANDEMAI, TRIRAČIAI SUAUGUSIEMS


Sodybos Žiedo namai apylinkės yra idealios mėgavimuisi dviračių sporto teikiamais malonumais. Kelių valandų žygis greta esančiuose miškuose, ar važiavimas dviračių taku palei Nemuną, gali tapti gražia Jūsų šventės ar šeimos poilsio dienų dalimi.

Dviratis yra puiki priemonė atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, skatinanti nervų įtampos bei streso mažinimą. Buvimas gryname ore padeda organizmui geriau pasisavinti deguonį, atsikratyti slogių minčių, atsipalaiduoti.

 

 

PASIVAIKŠČIOJIMAI MIŠKE / MAUDYNĖS


Sveikas gyvenimo būdas neįsivaizduojamas be pasivaikščiojimų gryname ore. Greta esantys miškai, Kačerginės pušynai – tai vietos, kur Jūsų akys ir siela ras atgaivą, o malonus fizinis krūvis bus naudingas ir kūnui.

Medikai vieningai sutaria, kad laiko leidimas gryname ore naudingas ne tik fizinei, bet ir psichinei žmogaus sveikatai palaikyti. Jei kasdien bent penkiolika minučių neskubėdami pasivaikščiosite lauke, greit pajusite, kad darotės ramesni, harmoningesni. Gamtos grožio ir metų laikų kaitos stebėjimas atpalaiduoja nervų sistemą, padeda atsiriboti nuo kasdienių problemų. Be to, vaikštinėjant gryname ore kūnas gauna didesnį kiekį deguonies, kuris taip reikalingas mūsų nuolat apkrautoms smegenims.

 

 

PIRTIS / KUBILAS


Sodyboje galėsite mėtautis tiek ramiu, tiek aktyviu poilsiu.

Pirties gydomosios savybės ir jos įtaka žmogaus sveikatai žinomos jau gilioje senovėje: atsipalaiduoja raumenys, gerėja kraujo cirkuliacija, mažėja stresas. “Žiedo namai” sodybos pirtis pastatyta iš rąstų, kurie suteikia ir “gamtos kvėpavimą”.

Norintiems pasišildyti garuojančiame vandenyje siūlome maudynes šalia pirties esančiame kubile.

 

 

LAUKO TENISAS /  KREPŠINIS / TINKLINIS / MINI FUTBOLAS / STALO TENISAS / BADMINTONAS


Pirmose olimpinėse žaidynėse buvo rengiamos devynių sporto šakų rungtys. Nuo to laiko sporto šakų skaičius nuolat augo, o 2008 m. pasiekė 28. 2012 m. vasaros olimpinėse žaidynėse buvo surengtos 26-ių sporto šakų rungtys.


Šešių olimpinių šakų išbandymo galimybė Jūsų laukia sodyboje “Žiedo namai”, kur galėsite leisti laiką žaisdami:

  • Lauko tenisą
  • Krepšinį
  • Tinklinį
  • Mini futbolą
  • Stalo tenisą
  • Badmintoną.